O nás

Vznik společnosti

Firma Rekuperace Jičín s.r.o. vznikla na základě uzavřeného partnerství se spol. ATREA s.r.o., nejvýznamnějším výrobcem vzduchotechnických zařízení na bázi rekuperace tepla odpadního vzduchu působícím na trhu již více než 25 let.

Protože s instalací těchto jednotek či celých systémů úzce souvisí i další činnosti, nabízíme je svým zákazníkům i samostatně.


Zaměření

Primárně se zaměřujeme na prodej, montáž a servis vzduchotechniky (VZT) a dalších systémových technických zařízení budov (TZB) jako tepelných čerpadel, akumulačních zásobníků apod. 

S touto činností úzce souvisí i elektroinstalace, kterou jsme rozšířili na úroveň komplexních instalací pro rodinné domy včetně zabezpečovacích systémů a hromosvodů.

Dále zákazníkům poskytujeme izolaterské práce společně se specializací na provádění suché výstavby včetně využití vysocepevnostních sádrokartonových a sádrovláknitých materiálů (Habito®, Fermacell®) 

Kontakt a následná cenová nabídka, osobní návštěva před započetím díla, vše podloženo smlouvou o díle, možnost platby kartou, kompletním účetním vykázáním a zárukou..

Hlavní myšlenou firmy bylo se zcela distancovat od současného trendu na trhu práce. 

"Stavařina je poslední dobou odvětví plné nekvalitně odvedené práce, častých podvodů, nevzdělaných, za to vychytralých a na černo pracujících "řemeslníků", bez záruk a nejistoty pro zákazníka. Od takového prostředí bychom se rádi zcela distancovali a chtěli být vnímáni jako pověstná bílá vrána ..."    

(Petr Havlík, jednatel)